پورشه سعی کرده تا امکانات جانبی در این

خودرو را تا حد ممکن افزایش دهد. به همین جهت، دوربینی در آینه‌ی کناری خودرو تعبیه شده که می‌تواند با توجه به حالت چهره‌ی راننده، آن را به صورت شکلک Emoji در نمایشگر خودرو به تصویر بکشد. البته شاید این ویژگی، یک آپشن به درد بخور نباشد اما می‌توان آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت!

هنوز پورشه اطلاعاتی از برنامه‌های آتی خود برای تولید Mission E در اختیارمان قرار نداده، اما بعید است که این سدان جدید بخواهد رقیبی برای خودروی Model S شرکت تسلا باشد . هر چند این خودرو حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و می‌تواند یکی از بهترین اتومبیل‌های الکتریکی باشد که تا کنون معرفی شده اما باز هم باید منتظر انتشار اخبار بیشتر در مورد Mission E باشیم و هنوز نمی‌توانیم آن را یکی رقیب واقعی برای خودروهای الکتریکی شرکت تسلا در نظر بگیریم.

ابر خودرو الکتریکی

Mission E ابر خودرو الکتریکی پورشه

بیشتر بدانید : پورشه تایکان و ابداعات این شرکت آلمانی

همانطور که با یک نگاه به پورشه GT3، می توان دریافت که با یک هیولای مجهز به موتور شش سیلندر تخت سر و کار داریم، پورشه تایکان نیز همانند یک خودروی الکتریکی به نظر می رسد، اما همانند بی ام و i8، بیش از حد در طراحی آن اغراق نشده است. اخبار رسیده از این حکایت دارند که پورشه یک سیستم صوتی شبیه ساز موتور وی هشت را بر روی تایکان شبیه سازی میکند تا افرادی که از حرکت بی سر و صدای خودروهای برقی خسته شده اند و کمی هیجان می خواهند، بتوانند تا حدودی به خواسته خود برسند.

یکی از مسائلی که همواره در خصوص خودروهای الکتریکی مطرح بوده، مساله زمان شارژ آن ها و میزان برد این خودروهاست. پورشه برای رفع این مشکل، به خریداران شارژرهای خانگی را هدیه می دهد که می توانند با سرعت بیشتری نسبت به برق معمول شهری، خودروی خود را شارژ کنند و همچنین با ارایه یک برنامه جامع سخت افزاری و نرم افزاری، در هنگام مسافرت های طولانی به مالک خودرو کمک می کند تا جایگاه های شارژ مناسب را پیدا کرده و علاوه بر آن، زمانبندی برای شارژ خودرو را نیز انجام می دهد تا بر این مشکل فایق آید.

 


برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید.

 


ماشین های لوکس

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: پورشه ,خودرو ,الکتریکی ,mission ,شارژ ,تایکان ,پورشه تایکان ,الکتریکی پورشه ,خودرو الکتریکی ,خودروهای الکتریکی ,شرکت تسلا ,خودرو الکتریکی پورشه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منه ی من! B E E P O P E N نیازمندیهای صنعت ساختمان دانلود 97 فرش شویی ‌پنجره می‌چکد وبلاگ دبیرستان پسرانه تقوا ناحیه۲ ارومیه پلی استیشن 5 dataweb طراحی رنگ آمیزی و تبلیغات رسانه ای کوثر همدان